Oprawa Muzyczno-Oświetleniowa

Przygodę z muzyką rozpoczął w 2004 roku. Wtedy właśnie zaczął stawiać pierwsze kroki w Łódzkich klubach, a z biegiem czasu zaczął grać w  innych częściach kraju. Przez lata swojej muzycznej kariery zdobył ogromny bagaż doświadczenia i wiedzę, jak dobrze rozruszać każdy parkiet.

Charyzmatyczny i z poczuciem humoru, miesza dobrze wyselekcjonowane przeboje od lat 60’ po współczesne taneczne hity. Imprezy okolicznościowe czy firmowe to jego konik, utrzymuje więc pełny parkiet do białego rana. 

 

 

 

Natalia wiecznie uśmiechnięta, pozytywna kobieta.

Jej zamiłowanie i pasja do kwiatów trwa od kiedy pamięta. Już jako mała dziewczynka pomagała mamie robić bukiety i uczyła się pleść wianki. Mimo kształcenia się i pracy w odrębnej dziedzinie ostatecznie postanowiła zająć się swoją pasją i w 2017 roku rozpoczęła swoją działalność zawodową związaną z dekoracjami kwiatowymi. Od tej pory zdobyła duże doświadczenie i rozszerzyła swoje działania. Dziś zajmuje się szeroko pojętą florystyką a także oferuje szereg usług związanych z dekorowaniem sal na różne uroczystości. Dzięki swojej otwartości bez problemu nawiązuje kontakt z klientami, ma dużo świetnych i niekonwencjonalnych pomysłów a także doskonale rozumie oczekiwania osób decydujących się na korzystanie z jej usług.

 

Bartłomiej 

Dekoracje okolicznościowe

Natalia 

Fotograf

Beata Michalczyk autorka cyklu reportaży o życiu w małych miasteczkach pt. "Miejsca pachnące historią." wielokrotnie nagradzana za fotografie tańca, od lat fotografuje tancerzy Project Salsa. współpracuje z Teatrem Małym w Łodzi, jej fotografie można oglądać w foyer teatru. Beata jest laureatką ogólnopolskiego konkursu Portret 2016, oraz konkursu na zdjęcie do plakatu promującego Festiwal mediów „Człowiek w zagrożeniu”, jej prace można oglądać w galerii znakomitego malarza Tomasza Omelko w Warszawie. Z wyczuciem i pasją chwyta piękno i emocje kiedy Zakochani mówią sobie TAK!

Beata